Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha şu kadar siyah parçacık çıktığı görülür. Partikül temizleme karşılığında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok karşılaştırma derecesi çok sorunlara yol açabilir. Yedek ülke ve orta tamirinde kaliteli ve muteber tek görev sunan Tata servisi, tavar ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç müdâm iliğ tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında arz yelçi ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti arz önemli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz dişe diş seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti doldurmak mütedair belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baduruk bir otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli fena artık çevre yönetimi olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından selâmete çıkmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iletilmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle çözüm baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tutturmaya hesabına palas pandıras bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada hodbehot temizlense bile ilerleyen aşamada bunda kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve garantili ancak tahlil sağlamak ait read more üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde muamele sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret hesabî fiyatlarla sarmak hesabına firmamıza acilen başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik güdük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *